31.10.2025 Varia

15 en 16 november

extra inzameling voor de voedselbank!

In het kader van het Diaconale weekend

Op 15 en 16 november is er in alle kerken in Delft het Diaconaal Weekend, waarin wij speciaal aandacht vragen voor diaconale activiteiten binnen de kerk.

Naast de collecte voor de PCI en de maandelijkse maaltijdviering in de Maria van Jessekerk wordt er ook weer een inzamelingsactie gehouden voor Voedselbank Delft, die heel blij is met alle houdbare producten die wij ieder jaar bijeen brengen.

Wanneer u boodschappen gaat doen, neemt u dan iets extra’s mee? Denk hierbij aan zonnebloemolie, groenteconserven in blik of glas, muesli, houdbaar broodbeleg, koffie, thee, rijst of macaroni. Alle kerken zullen dit weekend extra geopend zijn om uw boodschappen in ontvangst te nemen. De precieze openingstijden staan op de poster, die u hieronder vindt.